Бруклін.

Проект дворівневої квартири для пари молодят. Вони подорожують, займаються багатьма видами спорту, енергійні, позитивні, закохані та ризикові.

Планування та рішення в цій квартирі не придатні для маленьких дітей та людей похилого віку. Зате тут пануватиме атмосфера веселого проведення часу та безтурботності.
Bruklin_10На другий поверх веде чорний двотавр сходів. Дерев’яні щаблі невагомі на вигляд, але приємні на дотик.

Bruklin_2Bruklin_4Особливість господаря квартири – він не є “вчорашнім”. Тож великого холодильника вони не планували. Довга стільниця, відкриті полички для кухонного начиння, потужна витяжка та трохи шафок. Цього цілком достатньо, щоб готувати здорові сніданки та вечері.

Bruklin_3Bruklin_6Майже всі меблі виготовляються руками наших майстрів. По дереву, по металу, по корпусним меблям. Крісла з реклайнерами із серіалу “Friends” теж замовлені у нашого вітчизняного виробника.

Bruklin_7 Bruklin_5Трофеї, як борди і гітари ми дбайливо розвісили на стінах.

Bruklin_9Під сходами ми організували вхід у санвузол та зону зберігання верхнього одягу та взуття. А на другому поверсі, який вдалося отримати завдяки високій стелі (де ще, як ні на останньому поверсі робити лофт?) помістилася невелика спальня з крихітним гардеробом.

Bruklin_8

Бруклін

Ми подбали про кожен сантиметр цієї маленької квартири. Додаткові місця для зберігання спортивного інвентарю влаштовані під матрацом та за узголів’ям.

 

Керівник проекту: Вікторія Дворжанська

Дизайнери: Лада Камишанська, Олександр Мілованов

Креслення: Ольга Гончарова